28T0145-600
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
28T0145-600
Beschreibung:
FERRITE CORE TOROID 812NH 28
Benutzer handbuch
Inductance Factor (Al) 812 nH
Tolerance ±25%
Material 28
Core Type Toroid
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series -
Length -
Gap Ungapped
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Height 0.234" (5.95mm)
Package Bulk
Initial Permeability (µi) 850
Width -
Finish Uncoated
Diameter 0.145" (3.68mm)