293D106X0050E2TE3
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
293D106X0050E2TE3
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
CAP TANT 10UF 20% 50V 2917
Auf Lager : 5482
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.170" (4.32mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 800mOhm
Series TANTAMOUNT®, 293D
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 10 µF