293D474X0020A2TE3
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
293D474X0020A2TE3
Beschreibung:
CAP TANT 0.47UF 20% 20V 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 14Ohm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 0.47 µF