2X6-82.315K
Transko Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
2X6-82.315K
Beschreibung:
82.315KHZ 2X6 TUNING FORK 12.5PF
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 100
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.248" (6.30mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.079" Dia (2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Ratings -
Series 2X6
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case Cylindrical Can, Radial
Mfr Transko Electronics, Inc.
Frequency 82.315 kHz