358C1250B4I2T
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
358C1250B4I2T
Beschreibung:
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ HCMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 65mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 358C
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 125 MHz