35T0135-60P
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
35T0135-60P
Beschreibung:
FERRITE CORE TOROID 1.001UH 35
Benutzer handbuch
Inductance Factor (Al) 1.001 µH
Effective Area (Ae) mm² 1.214
Tolerance ±20%
Material 35
Core Type Toroid
Product Status Active
Supplier Device Package -
Effective Length (le) mm 7.619
Series -
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ 9.248
Length -
Gap Ungapped
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Height 0.060" (1.52mm)
Package Bulk
Initial Permeability (µi) 5000
Width -
Finish Parylene
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹ 6.277
Diameter 0.140" (3.56mm)