517M20025ITR
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
517M20025ITR
Beschreibung:
2.0mm x 1.6mm Surface Mount HCMO
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Standby (Power Down)
Series 517
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz