Zuhause / Oscillators / 520L15DA26M0000
minImg
520L15DA26M0000
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
520L15DA26M0000
Beschreibung:
XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±1.5ppm
Current - Supply (Max) 2.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 520
Function -
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 26 MHz