520L25010DTR
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
520L25010DTR
Beschreibung:
2.5mm x 2.0mm Surface Mount Clip
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz