Zuhause / Oscillators / 520N15HT16M3680
minImg
520N15HT16M3680
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
520N15HT16M3680
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 16.3680MHZ SNWV
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±1.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 16.368 MHz