520R14405ITR
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
520R14405ITR
Beschreibung:
2.5mm x 2.0mm Surface Mount Clip
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series 520
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 14.4 MHz