532M14410DTT
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
532M14410DTT
Beschreibung:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Clip
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 14.4 MHz