533R24025CTT
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
533R24025CTT
Beschreibung:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount HCMO
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Standby (Power Down)
Series 533
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 24 MHz