579S144IAT
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
579S144IAT
Beschreibung:
XTAL OSC VCTCXO 14.4000MHZ HCMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 6mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series 579
Function Enable/Disable
Type VCTCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 14.4 MHz