580N38405CAT
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
580N38405CAT
Beschreibung:
XTAL OSC VCTCXO 38.4000MHZ SNWV
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±5ppm
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 6mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 580
Function Amplitude Control
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output Clipped Sine Wave
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 38.4 MHz