580R12802CTT
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
580R12802CTT
Beschreibung:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±200ppb
Current - Supply (Max) 6mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series 580
Type TCXO
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Base Resonator Crystal
Frequency 12.8 MHz