581L38405IAT
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
581L38405IAT
Beschreibung:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±5ppm
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 9.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series 581
Function -
Type VCTCXO
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 38.4 MHz