588S128X2ITT
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
588S128X2ITT
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ SNWV
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 3.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series 588
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output Clipped Sine Wave
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 12.8 MHz