626L7425IMT
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
626L7425IMT
Beschreibung:
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 15µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 626
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVDS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 74.25 MHz