634E6255C2T
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
634E6255C2T
Beschreibung:
XTAL OSC XO 62.5000MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 88mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 634P/L
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 62.5 MHz