82400-4-SB
O.C. White Co.
Produkt-Nr.:
82400-4-SB
Hersteller:
O.C. White Co.
Beschreibung:
LAMP MAGNIFIER LED CLAMP
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Color Blue
Mounting Type -
Product Status Active
Lens Style/Size 4 Diopter (2x), 7.00" L x 5.25" W (177.80mm x 133.35mm)
Weight -
Series Green-Lite™
Cord Length -
Bulb LED, White
Voltage 100 ~ 240V
Mfr O.C. White Co.
Lamp/Magnifier Type Lamp, Magnifier
Package Bulk
Arm 43.00" (1092.2mm)