AA15D1515C
Delta Electronics
Produkt-Nr.:
AA15D1515C
Hersteller:
Delta Electronics
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER +/-15V 15W
Auf Lager : 443
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Product Status Obsolete
Efficiency 79%
Mfr Delta Electronics
Features DC Input Capable, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.91" L x 2.13" W x 0.77" H (74.0mm x 54.0mm x 19.5mm)
Number of Outputs 2
Current - Output 2 500 mA
Current - Output 1 500 mA
Series AA15D (15W)
Power (Watts) 15W