AMLV04V05C090
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
AMLV04V05C090
Beschreibung:
VARISTOR MLV 0402 5.5VW 30VC
Auf Lager : 19945
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 8.8 V
Capacitance @ Frequency 90 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 11 V
Varistor Voltage (Max) 13.2 V
Series AMLV
Energy 0.05J
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 4 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 5.5 V
Current - Surge 10 A