AN30182A-PB
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
AN30182A-PB
Paket:
25-WLCSP (2.15x2.15)
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
IC REG 8OUT BCK/LNR SYNC 25WLCSP
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
w/Sequencer No
Topology Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (6)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 25-WLCSP (2.15x2.15)
Number of Outputs 8
Series -
Package / Case 25-VFBGA, WLCSP
Voltage/Current - Output 2 0.8V ~ 2.4V, 600mA
Frequency - Switching 3MHz
Voltage/Current - Output 3 1V ~ 3.3V, 300mA
Voltage - Supply 1.7V ~ 5.5V
Voltage/Current - Output 1 0.8V ~ 2.4V, 600mA