AN30183A-PR
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
AN30183A-PR
Paket:
20-WLCSP (1.56x2.06)
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
IC REG 5OUT BCK/LNR SYNC 20WLCSP
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
w/Sequencer No
Topology Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (4)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 20-WLCSP (1.56x2.06)
Number of Outputs 5
Series -
Package / Case 20-VFBGA, WLCSP
Voltage/Current - Output 2 1V ~ 3.3V, 300mA
Frequency - Switching 3MHz
Voltage/Current - Output 3 1V ~ 3.3V, 300mA
Voltage - Supply 1.7V ~ 5.5V
Voltage/Current - Output 1 0.8V ~ 2.4V, 600mA