Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
AN34001A-LC
Hersteller:
Paket:
16-DIP
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CONV CAR AUDIO 9OUT 16DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Car Audio System |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-DIP |
| Number of Outputs | 9 |
| Series | - |
| Package / Case | 16-HZIP |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 6.6V ~ 18V |
| Base Product Number | AN34001A |