Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
AN80T05
Hersteller:
Paket:
12-SIL
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CONV CAR AUDIO 1OUT 12SIL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Car Audio System |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 12-SIL |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 12-SIP + Tab |
| Voltage - Output | 5.6V, 8.7V, 10V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 6.6V ~ 24V |
| Base Product Number | AN80T05 |