APPM00151365102XY0
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
APPM00151365102XY0
Beschreibung:
CMC 8.5A 2LN 1K OHM SMD AEC-Q200
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 9mOhm
Impedance @ Frequency 1 kOhms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.591" L x 0.512" W (15.00mm x 13.00mm)
Height (Max) 0.256" (6.50mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series APPM
Voltage Rating - DC 125V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 8.5A