Zuhause / Fixed Inductors / APSC00040418100TS0
minImg
APSC00040418100TS0
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
APSC00040418100TS0
Paket:
1616
Beschreibung:
INDUCTOR POWER
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 550mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±30%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1616
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 210mOhm Max
Inductance 10 µH