Zuhause / Fixed Inductors / APSD000303214R7M00
minImg
APSD000303214R7M00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
APSD000303214R7M00
Beschreibung:
INDUCTOR POWER
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.13A
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.130" L x 0.118" W (3.30mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 210mOhm Max
Inductance 4.7 µH