Zuhause / Fixed Inductors / APSD00050432100K00
minImg
APSD00050432100K00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
APSD00050432100K00
Beschreibung:
INDUCTOR POWER
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.15A
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 182mOhm Max
Inductance 10 µH