Zuhause / Fixed Inductors / APSD00060530471K00
minImg
APSD00060530471K00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
APSD00060530471K00
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 200mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.130" (3.30mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 4.2Ohm Max
Inductance 470 µH