Chemi-Con
Produkt-Nr.:
APSK6R3ELL331ME08S
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.646
$0.646
10
$0.45885
$4.5885
50
$0.34656
$17.328
100
$0.30191
$30.191
500
$0.22363
$111.815
1000
$0.190086
$190.086
2500
$0.178904
$447.26
5000
$0.167722
$838.61
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 405 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 20000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 8mOhm |
| Ratings | - |
| Series | NPCAP™-PSK |
| Type | Polymer |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 4.05 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |