Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
APV1111GVY
Hersteller:
Paket:
4-SSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
MOSFET DRIVER 8.5V 45UA SSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.2915
$5.2915
10
$3.743
$37.43
100
$3.065745
$306.5745
500
$2.584456
$1292.228
1000
$2.370582
$2370.582
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Input Type | DC |
| Current Transfer Ratio (Max) | - |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Output Type | Photovoltaic |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-SSOP |
| Series | - |
| Current Transfer Ratio (Min) | - |
| Package / Case | 4-SMD (0.175", 4.45mm) |
| Number of Channels | 1 |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.47V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | - |
| Vce Saturation (Max) | - |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 100µs, 100µs |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 30 mA |