Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
APV1122AX
Hersteller:
Paket:
6-DIP
Charge:
-
Beschreibung:
OPTOISOLTR 5KV PHVOLT 6-DIP SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.173
$3.173
10
$2.97825
$29.7825
25
$2.64708
$66.177
50
$2.51465
$125.7325
100
$2.38241
$238.241
250
$2.117664
$529.416
500
$1.98531
$992.655
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current Transfer Ratio (Max) | - |
| Input Type | DC |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Output Type | Photovoltaic |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 8.7V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Series | - |
| Current Transfer Ratio (Min) | - |
| Package / Case | 6-SMD (5 Leads), Gull Wing |
| Number of Channels | 1 |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.15V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 14µA |
| Vce Saturation (Max) | - |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 400µs, 100µs |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Base Product Number | APV1122 |