AS1362-15 EB
ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
AS1362-15 EB
Hersteller:
ams-OSRAM USA INC.
Beschreibung:
BOARD EVAL FOR AS1362-15
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Channels per IC 1 - Single
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 1.5V
Board Type Fully Populated
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Current - Output 300mA
Utilized IC / Part AS1362
Package Box
Product Status Obsolete
Regulator Type Positive Fixed
Voltage - Input 2V ~ 5.5V