AS1362-25 EB
ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
AS1362-25 EB
Beschreibung:
BOARD EVAL FOR AS1362-25
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 2.5V
Board Type Fully Populated
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Current - Output 300mA
Regulator Type Positive Fixed
Voltage - Input 2V ~ 5.5V