ScioSense
Produkt-Nr.:
AS3930-BTST
Hersteller:
Paket:
16-TSSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC RFID READER 110-150KZ 16TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Standards | - |
| Series | - |
| Type | RFID Reader |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 3.6V |
| Mfr | ScioSense |
| Frequency | 110kHz ~ 150kHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | SPI |
| Base Product Number | AS3930 |