ANBON SEMICONDUCTOR (INT'L) LIMITED
Produkt-Nr.:
AS3D030065C
Hersteller:
Paket:
TO-247-2
Charge:
-
Beschreibung:
650V,30A SILICON CARBIDE SCHOTTK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.612
$6.612
10
$5.66485
$56.6485
100
$4.721025
$472.1025
500
$4.165617
$2082.8085
1000
$3.749061
$3749.061
2000
$3.513005
$7026.01
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Speed | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 0 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 1805pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-247-2 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 20 µA @ 650 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-247-2 |
| Technology | SiC (Silicon Carbide) Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.8 V @ 30 A |
| Mfr | ANBON SEMICONDUCTOR (INT'L) LIMITED |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 650 V |
| Package | Tube |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 175°C |
| Current - Average Rectified (Io) | 35A |