B57211P0200M301
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B57211P0200M301
Beschreibung:
ICL 20 OHM 20% 3A 13MM
Auf Lager : 1755
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series P11
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Tolerance ±20%
Approval Agency -
Current - Steady State Max 3 A
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Package Bulk
R @ 25°C 20 Ohms
Product Status Active
R @ Current 380 mOhms
Diameter 0.512" (13.00mm)