B72220W2131K101
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B72220W2131K101
Beschreibung:
VARISTOR 205V 10KA DISC 23MM
Auf Lager : 737
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 184.5 V
Capacitance @ Frequency 1850 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 205 V
Varistor Voltage (Max) 225.5 V
Series ThermoFuse™, NT
Energy 100J
Package / Case Disc 23mm
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 130 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 170 V