B72280B0251K001
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B72280B0251K001
Beschreibung:
VARISTOR 390V 100KA ENCASED DISC
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 351 V
Capacitance @ Frequency 14000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 390 V
Varistor Voltage (Max) 429 V
Series HighE
Energy 1300J
Package / Case Encased Disc
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 250 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 320 V