B72307S0351K101
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B72307S0351K101
Beschreibung:
7MM, 350VAC, 10%, COMPACT SERIES
Auf Lager : 4406
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 504 V
Capacitance @ Frequency 80 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 560 V
Varistor Voltage (Max) 616 V
Series S07 Compact
Energy 27J
Package / Case Disc 7mm
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 350 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 460 V