B72530T0200K062
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B72530T0200K062
Beschreibung:
VARISTOR 33V 400A 1210
Auf Lager : 31906
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 29.7 V
Capacitance @ Frequency 1500 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 33 V
Varistor Voltage (Max) 36.3 V
Series Automotive, AEC-Q200
Energy 1.9J
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 20 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 26 V
Current - Surge 400 A