B72530V0170K062
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B72530V0170K062
Beschreibung:
VARISTOR 27V 400A 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Varistor Voltage (Min) 24.3 V
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 27 V
Varistor Voltage (Max) 29.7 V
Series -
Energy 1.7J
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 17 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 22 V
Current - Surge 400 A