B72530V0400K062
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B72530V0400K062
Beschreibung:
VARISTOR 68V 250A 1210
Auf Lager : 974
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Varistor Voltage (Min) 61.2 V
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 68 V
Varistor Voltage (Max) 74.8 V
Series -
Energy 2.3J
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 40 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 56 V
Current - Surge 250 A