B72724A8151V062
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B72724A8151V062
Beschreibung:
VARISTOR 150V 1A 0612
Auf Lager : 1732
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 120 V
Capacitance @ Frequency 5 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 180 V
Series High Speed
Energy 0.03J
Package / Case 0612 (1632 Metric)
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 14 V
Number of Circuits 4
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 16 V
Current - Surge 1 A