B84142B0025R000
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B84142B0025R000
Beschreibung:
LINE FILTER 250VDC/VAC 25A CHASS
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications Inverters, Power Drive Systems
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block, Threaded Post (M6)
Approval Agency ENEC
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series B84142B
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Single Phase
Package Box
Voltage - Rated AC 250V
Current 25 A
Voltage - Rated DC 250V