B84142C0250S081
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B84142C0250S081
Beschreibung:
LINE FILTER 1.5KVDC 250A CHASSIS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications Converter
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Post
Approval Agency cUL, cUR, UL,UR
Inductance -
Series B84142C
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type DC
Package Bulk
Voltage - Rated AC -
Current 250 A
Voltage - Rated DC 1500V (1.5kV)