B84142J0320S081
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B84142J0320S081
Beschreibung:
LINE FLTR 1KVDC 600VAC 320A CHAS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications Photovoltaic Inverter
Configuration Two Stage
Frequency - Operating -
Termination Style Terminal Post
Approval Agency cUR, UR
Inductance -
Series B84142
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type DC
Package Box
Voltage - Rated AC 600V
Current 320 A
Voltage - Rated DC 1000V (1kV)